Strony związane z hasłem 'prawo':

« poprzednia strona · 2
 • prawo jazdy bemowo »

  Prawo jazdy to cudowna rzecz, która ułatwia życie w wielu chwilach i sytuacjach. Jego posiadanie jest aktualnie normą i coraz większa grupa osób decyduje się na lekcje kierowania pojazdami. Aby przejść egzamin oraz nauczyć się prowadzić, dobrze jest zdecydować się na dobrą szkołę, która zaproponuje jak najlepszy tryb nauczania, satysfakcjonujący i przy okazji przekazujący dużo wiadomości. Wybierz najlepszych.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Szukasz porady prawniczej, nie trawisz płatnych portali? Oglądnij moją stronę internetową i sprawdź, że prawo nie jest tak trudne i własnymi siłami można sobie poradzić z własnymi problemami. Wystarczy odwiedzić opisywaną przeze mnie stronę i przeczytać porady prawne, które Ci proponujemy. Wnioski otrzymasz sam i poradzisz sobie w sądzie bez kłopotu. Ślicznie zapraszam do skorzystania z mojej darmowej oferty prawnej.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs prawa jazdy Poznań »

  OSK Pasjonat to zapewnienie profesjonalnego szkolenia w jeździe samochodem. Do każdego podchodzimy indywidualnie dzięki czemu kursanci są uczeni w najlepszy dla nich sposób. Miła i przyjazna atmosfera ułatwia przyswajanie umiejętności wymaganych, by dobrze prowadzić samochód i zdać egzamin na prawo jazdy. Oferujemy system ratalny opłat za kurs, dla studentów oferujemy zniżki.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w stolicy »

  Grupa Pracuj dysponuje olbrzymią wiedzą na temat rynku pracy, rekrutacji, szukanych specjalistów oraz prowadzenia biznesu internetowego. Przedstawiciele firmy chętnie dzielą się tą wiedza z innymi ludźmi. Profesjonaliści Grupy Pracuj co kwartał przygotowują raporty “Rynek Pracy Specjalistów”, które charakteryzują aktualną sytuację na rynku praca warszawa. W raporcie pojawiają się m.in. dane o tym, ile ofert pracy pochodzi z konkretnych branż, działów w firmie i województw oraz jak zmienia się sytuacja w porównaniu do poprzednich lat. Sprawozdania dostępne są w Centrum Prasowym Grupy Pracuj. Wiedza o rynku pracy, rekrutacji i kształtowaniu wizerunku pracodawcy, znajdująca się w Grupie Pracuj, jest dostępna dla wszystkich naszych klientów. Przedstawiciele przedsiębiorstwa dzielą się informacjami z rynku oraz udzielają wskazówek dotyczących przygotowywania ogłoszeń rekrutacyjnych oraz działań budujących wizerunek przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości »

  Spółka Partnerska Adwokaci Stępniewska-Janowska, Sieniawski powstała przez wzgląd sformalizowania współpracy Kancelarii Adwokackich Anny Stępniewskiej-Janowskiej i Wojciecha Sieniawskiego. Jak kolejne generacja prawników w rodzinie, prowadziliśmy własne praktyki o zróżnicowanych specjalizacjach. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, postanowiliśmy scalić te drogi, ażeby coraz wszechstronnej i obok pomocy większego zespołu, być świadkiem profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy Gliwice | OSK ELMOT »

  Nauka jazdy Gliwice, Rybnik, Knurów, Bytom, Zabrze. Zapraszamy na kursy - prawo jazdy Gliwice, karta motorowerowa Zabrze. Sprawdź naszą ofertę za stronie WWW, zobacz opinie kursantów - nowoczesne metody szkolenia, atrakcyjne promocje, najwyższy poziom edukacji połączony z profesjonalną organizacją kursów. OSK ELMOT GLIWICE ul. Jasnogórska 11 | WWW.ELMOT.PL

  Data dodania: 28 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polski Klub Ekologiczny - Koło Miejskie w Gliwicach »

  Polski Klub Ekologiczny jest jest organizacją ogólnopolską, która w 2005r. obchodziła jubileusz 25-lecia. Podstawą działania Klubu jest uchwalony na Nadzwyczajnym Walnym Zjeździe w dniu 20 listopada 2004r. Statut.Uznając prawo każdej osoby ludzkiej do życia w czystym i zdrowym środowisku za jedną z podstaw godnego życia oraz stojąc na stanowisku pełnego poszanowania integralności natury i zachodzących w niej zjawisk, Klub wyznacza sobie misję ratowania i poprawy stanu środowiska, ochrony przyrody oraz życia i zdrowia człowieka.Cele działania Klubu są następujące: - uznanie zrównowazonego rozwoju jako podstawy polityki społeczno-gospodarczej państwa, - ochrona środowiska, w tym ekologia rozumiana jako ochrona zwierząt, roslin i ochrona całego dziedzictwa przyrodniczego, - ochrona krajobrazu naturalnego i dziedzictwa kulturowego, - kształtowanie w społeczeństwie świadomości, że jakość życia zależy od racjonalnego gospodarowania zasobami naturalnymi i zachowania równowagi między środowiskiem a rozwojem cywilizacji, - powszechna edukacja ekologiczna.Polski Klub Ekologiczny Koło Miejskie w Gliwicach jest jednostką terenową założoną w 1988 r.Osobowość prawną uzyskało po zarejestrowaniu w Sądzie Okręgowym w Katowicach w dniu 6 stycznia 1993 r. W zależności od prowadzonego programu i projektu, działania PKE Gliwice obejmują teren: - miasta Gliwice; - województwa śląskiego; - całej Polski.

  Data dodania: 06 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Prowent Wrocław »

  Biuro Rachunkowe Prowent mieszczące się we Wrocławiu świadczy usługi księgowe zarówno w siedzibie firmy jak i u klienta. Oferujemy kompleksowe usługi finansowo-księgowe. Oferujemy prowadzenie Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów (PKPiR), prowadzenie ksiąg handlowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, oraz wiele innych usług.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Wielgosz i Wspólnicy istnieje na rynku usług prawnych od prawie dwudziestu lat. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje merytoryczne pracowników kancelarii, pozwalają na kompleksowe świadczenie usług – zarówno w zakresie naszej specjalności jakim jest prawo gospodarcze, jak i prywatnego obrotu. Wszechstronność w świadczeniu pomocy prawnej pozwoliła na ugruntowanie pozycji kancelarii prawnej, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Obecnie główna siedziba firmy znajduję się w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • "STATIMA" - Profesjonalna Kancelaria Prawna »

  Kancelaria Radców Prawnych, Kompleksowa Obsługa Prawna Katowice, Zastępstwo Procesowe, Kancelaria Prawna Katowice, Kancelaria Prawnicza Katowice, Adwokat Katowice, Kancelaria Adwokacka Katowice, Kancelarie Adwokackie Katowice, Radca Prawny, Katowice, Tychy, Szczecin, Bytom, Rybnik, Żory, Chorzów, Sosnowiec, Czeladź, Zabrze, Warszawa, Poznań, Bielsko Biała, ��ódź, Częstochowa, Opole, Konin, Kalisz, Kraków, Cieszyn, Ruda Śląska, Wodzisław, Będzin, Siemianowice, Świętochłowice, Mysłowice, Stała Obsługa Prawna Katowice, Postępowanie sądowe i egzekucyjne, Prawo Zamówień Publicznych Katowice, Porady Prawne, Opinie Prawne

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2